O nás

TRADICE VÝROBY, KTERÁ TRVÁ JIŽ 24 LET

Jaký otec, takový syn… Své první dřevěné domečky pro křečky a hračky jsem vyrobil pod starostlivým dohledem táty. Naučil mě dřevu rozumět, jak s ním pracovat, jak se na něj správně dívat, abych dokázal vyzdvihnout jeho výjimečnou krásu a strukturu. Máma nás vždycky hnala k večeři, ale nám bylo v dílně dobře. Po základní škole jsem tedy neměl co řešit. Vydal jsem se směrem ke svému „nábytkářskému“ snu a vystudoval jsem Střední odborné učiliště, obor Truhlář-nábytkář. Chtěl jsem poznat vše, co s dřevem souvisí, a tak jsem pokračoval v nástavbovém studiu s maturitou.

Táta mi vždy vštěpoval lásku a úctu k řemeslu a přírodním materiálům, a vedl mě k tvrdé a poctivé práci. V roce 1996 jsme založili naší rodinnou firmu Stolařství Ivánek, která si zakládá na detailním zpracování dřeva, jedinečném designu a vytvořením originálních dřevěných výrobků z masivu, aby byly funkční i estetické.

Naším cílem je spojit krásu s praktičností nábytku. Naše dřevěné výrobky nejsou jen dekorací interiéru, ale ušetří drahocenný prostor, zpříjemní čas, potěší oko zajímavými tvary a jsou přitom jednoduché k montáži. Při práci používáme výhradně kvalitní dřevěné masivy od prověřených dodavatelů, pracujeme s profesionálními odborníky a každému „dřevu“ věnujeme maximální péči.

Nevytváříme klasické „konfekční“ kusy nábytku, které by, jak se říká, zapadly v prostoru, ale pozorně nasloucháme potřebám a přáním zákazníků, abychom zhotovili funkční, osobitý, stylový a originální nábytek z masivu na míru v jeho přírodní kráse s jedinečným „příběhem“.