Služby

Krása a funkčnost nábytku z masivu

Plníme Vaše sny o osobitém, originálním a funkčním nábytku do puntíku! Tvoříme luxusní nábytek z masivu, který není jen módním doplňkem interiéru. Věnujeme totiž velkou pozornost sebemenším detailům, aby každý prvek nábytku plnil svou užitkovou funkci. Nechceme oslovit jen krásou, ale i praktičností, a zároveň jednoduchostí montáže.

Návrh nábytku

Zhotovíme Vám výjimečný kus nábytku, který bude sloužit dlouho bez poškození. Klademe důraz na kvalitu zpracování, trvanlivost materiálu, vysokou užitkovost a jedinečný vzhled. Používáme dřevěné masivy první jakosti a precizně i citlivě je zpracováváme do finální podoby. Spolupracujeme s profesionály ve svém oboru. 

Výroba nábytku na míru

Navrhneme Vám kompletní interiéry pro domácnost i kancelář přesně podle Vašich představ, potřeb a přání – od výběru materiálu až po finální zpracování. Vždy Vám vycházíme vstříc a vyrobíme dřevěný nábytek na míru, který splní i nejnáročnější požadavky na kvalitu, pohodlí i užitkovost. Hledáte stylovou sedací soupravu s úložným prostorem, originální TV stolek s možností přípravy pro vedení kabeláže, moderní a nadčasovou zasedací místnost pro svoji kancelář? Vyrobíme je pro Vás. 

Zakázková výroba nábytku

Rádi byste svůj obývací pokoj, ložnici či kancelář vyšperkovali jedinečným dřevěným „kouskem“ nábytku z masivu, který jinde nenajdete? Zakládáme si na špičkové kvalitě provedení, individuálním zhotovení nábytku na zakázku přesně podle Vašich požadavků a přání. Nebojíme se odlišit od klasického „konfekčního“ nábytku a experimentovat s materiálem tak, abychom vyhotovili jedinečný, osobitý, originální a nezaměnitelný kus. Detailním a precizním zpracováním a podtržením specifické struktury a vlastností dřeva prochází výroba nábytku z masivu. Vytvoříme nábytek, který bude přesně „pasovat“ do Vašeho interiéru.  

Nábytek pro kuchyň, ložnici i kancelář

Se dřevem pracuji již od malička, a vždy pečlivě studuji jeho vzhled i strukturu. Každé dřevo má totiž svůj výjimečný „příběh“ a „poslání“. Zaměřujeme se na detail a z každého „kusu“ dřevěného masivu vytáhneme jedinečné vlastnosti a prvky, aby zapadly do celkového konceptu Vašeho domova a kanceláře. Drobné a jemné „nedokonalosti“ dřeva proměníme v přednosti. Detailně zpracovaný dřevěný nábytek z masivu nebude stát „stranou“, ale stane se dominantou kuchyňské linky, ložnice, koupelny i pracovny.

Stolařství Brno

Pod rukama nám prošly tisíce a tisíce kusů dřeva, které jsme proměnili v unikátní prvky domů i kancelářských budov. V našem stolařství v Brně zhotovujeme nábytek již od roku 1996 (ale v rodinném domě v Sobělicích na Kroměřížsku jsme začali daleko dříve), a za tu dobu jsme si vyzkoušeli nejrůznější techniky zpracování, našli spolehlivé dodavatele, prověřili loajalitu a profesionalitu našich pracovníků, naučili jsme se inovativním postupům. Vypilovali jsme naši práci se dřevem do dokonalosti, abychom uspokojili Vaše nejnáročnější potřeby a nejtajnější přání.